KÜTAHYA BELEDİYESİ

        VETERİNER HİZMETLERİNDE KULLANILMAK ÜZERE PLAK, VİDA, CERRAHİ ALET TEK KULLANIMLIK MUAYENE ELDİVENİ, ANESTEZİK, SEDATİF VE                   ...

        VETERİNER HİZMETLERİNDE KULLANILMAK ÜZERE PLAK, VİDA, CERRAHİ ALET TEK KULLANIMLIK MUAYENE ELDİVENİ, ANESTEZİK, SEDATİF VE                                                             BEŞERİ İLAÇLAR, MEDİKAL SARF MALZEMELER İLE YETİŞKİN KURU KÖPEK MAMASI ALIMI

                                                                                      KÜTAHYA BELEDİYESİ VETERİNER İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ

VETERİNER HİZMETLERİNDE KULLANILMAK ÜZERE PLAK, VİDA, CERRAHİ ALET TEK KULLANIMLIK MUAYENE ELDİVENİ, ANESTEZİK, SEDATİF VE BEŞERİ İLAÇLAR, MEDİKAL SARF MALZEMELER İLE YETİŞKİN KURU KÖPEK MAMASI ALIMI mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:

İKN:2024/89873
1-İdarenin
a) Adı:KÜTAHYA BELEDİYESİ VETERİNER İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ
b) Adresi:GAYBİEFENDİ MAHALLESİ ATATÜRK BULVARI NO:83 KÜTAHYA BELEDİYESİ HİZMET BİNASI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ 1. KAT İHALE SERVİSİ 43100 KÜTAHYA MERKEZ/KÜTAHYA
c) Telefon ve faks numarası:2749991943 - 2742236044
ç) İhale dokümanının görülebileceği ve e-imza kullanılarak indirilebileceği internet sayfası:https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/


2-İhale konusu mal alımın

a) Adı:VETERİNER HİZMETLERİNDE KULLANILMAK ÜZERE PLAK, VİDA, CERRAHİ ALET TEK KULLANIMLIK MUAYENE ELDİVENİ, ANESTEZİK, SEDATİF VE BEŞERİ İLAÇLAR, MEDİKAL SARF MALZEMELER İLE YETİŞKİN KURU KÖPEK MAMASI ALIMI
b) Niteliği, türü ve miktarı:TOPLAMDA 6 KISIMDA PLAK, VİDA, CERRAHİ ALET TEK KULLANIMLIK MUAYENE ELDİVENİ, ANESTEZİK, SEDATİF VE BEŞERİ İLAÇLAR, MEDİKAL SARF MALZEMELER İLE YETİŞKİN KURU KÖPEK MAMASI ALIMI YAPILACAKTIR.
Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.
c) Yapılacağı/teslim edileceği yer:KÜTAHYA/MERKEZ
ç) Süresi/teslim tarihi:Yüklenici, İdarenin talep etmiş olduğu malları mücbir sebepler olmaksızın 30 (otuz) takvim günü içinde teslim edecektir. Mal ve malzemelerin nakliyesi/kargosu ve idarenin göstereceği yere istiflenmesi Yükleniciye aittir.
d) İşe başlama tarihi:Sözleşme tarihi itibari ile işe başlanacaktır.


3-İhalenin

a) İhale (son teklif verme) tarih ve saati:05.03.2024 - 10:00
b) İhale komisyonunun toplantı yeri (e-tekliflerin açılacağı adres):DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ 1. KAT İHALE SERVİSİ KÜTAHYA BELEDİYESİ YENİ HİZMET BİNASI GAYBİEFENDİ MAHALLESİ ATATÜRK BULVARI NO:83 KÜTAHYA/MERKEZ


4. İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler:
4.1. İsteklilerin ihaleye katılabilmeleri için aşağıda sayılan belgeler ve yeterlik kriterleri ile fiyat dışı unsurlara ilişkin bilgileri e-teklifleri kapsamında beyan etmeleri gerekmektedir.
4.1.1.3. İhale konusu malın satış faaliyetinin yerine getirilebilmesi için ilgili mevzuat gereğince alınması zorunlu izin, ruhsat veya faaliyet belgesi veya belgelerine ilişkin bilgiler:

''3. KISIM ANESTEZİK VE SEDATİF İLAÇ'' KISMINA TEKLİF VERECEK FİRMALARIN TARIM VE ORMAN BAKANLIĞINDAN ALINMIŞ ECZA DEPOSU RUHSATI OLMALIDIR. RUHSAT BİLGİLERİ YETERLİLİK BİLGİLERİ TABLOSUNDA BEYAN EDİLECEK OLUP; TEKLİFLERİN DEĞERLENDİRİLMESİ AŞAMASINDA TALEP EDİLMESİ DURUMUNDA İDAREMİZE İBRAZ EDİLECEKTİR. 

''6. KISIM YETİŞKİN KÖPEK KURU MAMASI'' KISMINA TEKLİF VERECEK FİRMALARIN TEKLİF ETMİŞ OLDUKLARI MAMALARI ÜRETEN FİRMALARIN TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI TARAFINDAN VERİLMİŞ ÜRETİM İZİN BELGESİNE SAHİP OLMASI GEREKMEKTEDİR. ÜRETİM İZİN BELGESİ BİLGİLERİ YETERLİLİK BİLGİLERİ TABLOSUNDA BEYAN EDİLECEK OLUP; TEKLİFLERİN DEĞERLENDİRİLMESİ AŞAMASINDA TALEP EDİLMESİ DURUMUNDA İDAREMİZE İBRAZ EDİLECEKTİR. 


4.1.2. Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren bilgiler;
4.1.2.1. Tüzel kişilerde; isteklilerin yönetimindeki görevliler ile ilgisine göre, ortaklar ve ortaklık oranlarına (halka arz edilen hisseler hariç)/üyelerine/kurucularına ilişkin bilgiler idarece EKAP’tan alınır.
4.1.3. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen teklif mektubu.
4.1.4. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen geçici teminat bilgileri.
4.1.5 İhale konusu alımın tamamı veya bir kısmı alt yüklenicilere yaptırılamaz.

4.2. Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:
İdare tarafından ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir.
4.3. Mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:
İdare tarafından mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir.


5. Ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre belirlenecektir.

6. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek olup yerli malı teklif eden yerli istekliye ihalenin tamamında % 15 (yüzde on beş) oranında fiyat avantajı uygulanacaktır.

7. İhale dokümanı EKAP üzerinden bedelsiz olarak görülebilir. Ancak, ihaleye teklif verecek olanların, e-imza kullanarak EKAP üzerinden ihale dokümanını indirmeleri zorunludur.

8. Teklifler, EKAP üzerinden elektronik ortamda hazırlandıktan sonra, e-imza ile imzalanarak, teklife ilişkin e-anahtar ile birlikte ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecektir.

9. İstekliler tekliflerini, her bir iş kaleminin miktarı ile bu iş kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden teklif birim fiyat şeklinde verilecektir. İhale sonucunda, üzerine ihale yapılan istekli ile birim fiyat sözleşme imzalanacaktır.


10. Bu ihalede, kısmı teklif verilebilir.

11. İstekliler teklif ettikleri bedelin %3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat vereceklerdir.

12. Bu ihalede elektronik eksiltme yapılmayacaktır.

13. Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 90 (Doksan) takvim günüdür.

14.Konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilemez.

15. Diğer hususlar:
Teklif fiyatı ihale komisyonu tarafından aşırı düşük olarak tespit edilen isteklilerden Kanunun 38 inci maddesine göre açıklama istenecektir.

 

#ilangovtr

Basın No ILN01978119

12 Şub 2024 - 00:00 - Resmi İlanlar


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kütahya'nın Sesi Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kütahya'nın Sesi Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Kütahya'nın Sesi Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Kütahya'nın Sesi Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.