TAVŞANLI BELEDİYESİ

          TAVŞANLI BELEDİYESİ PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜNÜN İHTİYACI OLAN ÇİM BİÇME TRAKTÖRÜ, MAKİNASI VE EL TIRPANI İLE MOTORLU                     ...

          TAVŞANLI BELEDİYESİ PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜNÜN İHTİYACI OLAN ÇİM BİÇME TRAKTÖRÜ, MAKİNASI VE EL TIRPANI İLE MOTORLU                                                                                                               TESTERELERİN PARKA VE MALZEMELERİNİN ALIMI
                                                                                                TAVŞANLI BELEDİYESİ PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ


Tavşanlı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğünün ihtiyacı olan çim biçme traktörü, makinası ve el tırpanı ile motorlu testerelerin parka ve malzemelerinin alımı mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:

İKN:2023/1477747

 

1-İdarenin
a) Adı:TAVŞANLI BELEDİYESİ PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ
b) Adresi:YENI MAHALLE CUMHURIYET MEYDANI NO:1 43300 TAVŞANLI/KÜTAHYA
c) Telefon ve faks numarası:2746141510 - 2746148650
ç) İhale dokümanının görülebileceği ve e-imza kullanılarak indirilebileceği internet sayfası:https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/


2-İhale konusu mal alımın

a) Adı:Tavşanlı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğünün ihtiyacı olan çim biçme traktörü, makinası ve el tırpanı ile motorlu testerelerin parka ve malzemelerinin alımı
b) Niteliği, türü ve miktarı:164 kalem çim biçme traktörü, makinası ve el tırpanı ile motorlu testerelerin parça ve malzemelerinin alımı
Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.
c) Yapılacağı/teslim edileceği yer:Tavşanlı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü
ç) Süresi/teslim tarihi:Sözleşmenin imzalanması ile işe başlanacak, 30(otuz) takvim günü içerisinde mallar teslim edilecektir. Malların Kabulü Mal Alımları Denetim Muayene ve Kabul İşlemlerine Dair Yönetmelik Hükümlerine Göre Yapılacaktır.
d) İşe başlama tarihi:Sözleşmenin imzalanmasına müteakip işe başlanılacaktır.


3-İhalenin

a) İhale (son teklif verme) tarih ve saati:02.01.2024 - 15:00
b) İhale komisyonunun toplantı yeri (e-tekliflerin açılacağı adres):Tavşanlı Belediyesi Toplantı Salonu


4. İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler:
4.1. İsteklilerin ihaleye katılabilmeleri için aşağıda sayılan belgeler ve yeterlik kriterleri ile fiyat dışı unsurlara ilişkin bilgileri e-teklifleri kapsamında beyan etmeleri gerekmektedir.
4.1.2. Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren bilgiler;
4.1.2.1. Tüzel kişilerde; isteklilerin yönetimindeki görevliler ile ilgisine göre, ortaklar ve ortaklık oranlarına (halka arz edilen hisseler hariç)/üyelerine/kurucularına ilişkin bilgiler idarece EKAP’tan alınır.
4.1.3. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen teklif mektubu.
4.1.4. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen geçici teminat bilgileri.
4.1.5 İhale konusu alımın tamamı veya bir kısmı alt yüklenicilere yaptırılamaz.

4.2. Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:
İdare tarafından ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir.

 

4.3. Mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:
İdare tarafından mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir.


5. Ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre belirlenecektir.
6. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecektir.
7. İhale dokümanı EKAP üzerinden bedelsiz olarak görülebilir. Ancak, ihaleye teklif verecek olanların, e-imza kullanarak EKAP üzerinden ihale dokümanını indirmeleri zorunludur.
8. Teklifler, EKAP üzerinden elektronik ortamda hazırlandıktan sonra, e-imza ile imzalanarak, teklife ilişkin e-anahtar ile birlikte ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecektir.
9. İstekliler tekliflerini, her bir iş kaleminin miktarı ile bu iş kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden teklif birim fiyat şeklinde verilecektir. İhale sonucunda, üzerine ihale yapılan istekli ile birim fiyat sözleşme imzalanacaktır.
10. Bu ihalede, işin tamamı için teklif verilecektir.
11. İstekliler teklif ettikleri bedelin %3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat vereceklerdir.
12. Bu ihalede elektronik eksiltme yapılmayacaktır.
13. Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 90 (Doksan) takvim günüdür.
14.Konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilemez.
15. Diğer hususlar:
Teklif fiyatı ihale komisyonu tarafından aşırı düşük olarak tespit edilen isteklilerden Kanunun 38 inci maddesine göre açıklama istenecektir.

 

#ilangovtr

Basın No ILN01951958

19 Ara 2023 - 00:00 - Resmi İlanlar


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kütahya'nın Sesi Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kütahya'nın Sesi Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Kütahya'nın Sesi Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Kütahya'nın Sesi Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.