TÜRKİYE KÖMÜR İŞLETMELERİ KURUMU

                                                  TESİSAT MALZEMELERİ VE EKİPMANLARI İLE KALORİFER YEDEKLERİ SATIN ALINACAKTIR                       ...

                                                  TESİSAT MALZEMELERİ VE EKİPMANLARI İLE KALORİFER YEDEKLERİ SATIN ALINACAKTIR
                             TÜRKİYE KÖMÜR İŞLETMELERİ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(TKİ) GARP LİNYİTLERİ İŞLETMESİ MÜDÜRLÜĞÜ


TESİSAT MALZEMELERİ VE EKİPMANLARI İLE KALORİFER YEDEKLERİ mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:
İKN:2023/1367352

 

1-İdarenin
a) Adı:TÜRKİYE KÖMÜR İŞLETMELERİ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(TKİ) GARP LİNYİTLERİ İŞLETMESİ MÜDÜRLÜĞÜ
b) Adresi:DURAK MAH. ETILER CAD. 22 43300 TAVŞANLI/KÜTAHYA
c) Telefon ve faks numarası:2746141007 - 2746145994
ç) İhale dokümanının görülebileceği ve e-imza kullanılarak indirilebileceği internet sayfası:https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/


2-İhale konusu mal alımın

a) Adı:TESİSAT MALZEMELERİ VE EKİPMANLARI İLE KALORİFER YEDEKLERİ
b) Niteliği, türü ve miktarı:176 KALEM
Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.
c) Yapılacağı/teslim edileceği yer:GLİ Müdürlüğü Tunçbilek Tesellüm Ambarına teslim edilecektir. İdarenin talebi doğrultusunda teslim yeri 1 km uzaklıkta bulunan Destek Hizmetleri Şube Müdürlüğü Ambarlarına olabilecektir. Teslim edilen ürün için teslim belgesi düzenlenecektir. Bu belgede malın geliş tarihi, miktarı, geliş şekli ile teslim alınan İdare personelinin imzası bulunacaktır.
ç) Süresi/teslim tarihi:Teslim Etme: Malzemeler 60 takvim günü içerisinde kalmak kaydıyla Yüklenici partiler halinde teslimat yapılacaktır. Teslim Alma: Yüklenici firma tarafından teslim edilen malzemeler için İdaremizce bir teslim belgesi düzenlenecektir. Bu belgede malzemelerin giriş tarihi, miktarı, geliş şekli ile teslim alan İdare personelinin imzası bulunacaktır.
d) İşe başlama tarihi:Sözleşme imza tarihi itibariyle


3-İhalenin

a) İhale (son teklif verme) tarih ve saati:08.01.2024 - 14:00
b) İhale komisyonunun toplantı yeri (e-tekliflerin açılacağı adres):GLİ MÜDÜRLÜĞÜ SATINALMA ŞUBESİ İHALE SALONU


4. İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler:
4.1. İsteklilerin ihaleye katılabilmeleri için aşağıda sayılan belgeler ve yeterlik kriterleri ile fiyat dışı unsurlara ilişkin bilgileri e-teklifleri kapsamında beyan etmeleri gerekmektedir.
4.1.2. Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren bilgiler;
4.1.2.1. Tüzel kişilerde; isteklilerin yönetimindeki görevliler ile ilgisine göre, ortaklar ve ortaklık oranlarına (halka arz edilen hisseler hariç)/üyelerine/kurucularına ilişkin bilgiler idarece EKAP’tan alınır.
4.1.3. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen teklif mektubu.
4.1.4. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen geçici teminat bilgileri.
4.1.5 İhale konusu alımın tamamı veya bir kısmı alt yüklenicilere yaptırılamaz.

4.2. Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:
İdare tarafından ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir.

 

4.3. Mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:
4.3.1.
4.3.1.1. Standarda ilişkin belgelere ait bilgiler:
TSE ve CE belgelerini teklifleri ekinde sunacaklardır.
4.3.2. Tedarik edilecek malların numuneleri, katalogları, fotoğraflarına ilişkin bilgiler ile teknik şartnameye cevapları ve açıklamaları:
İstekliler teklif edilen ürünün teknik şartnameye uygun olduğunu gösterir gerek katalog bilgilerini gerek teknik dokümanlarını İdareye sunmak mecburiyetindedir. Teknik şartnamede yer alan özelliklere aykırı sunulan veya teknik şartnameye uygunluğunu gösterir belgelerin sunulmadığı ürünlerde, gerek uygunluğun tespiti gerek diğer ürünler ile kıyaslanması yapılamayacağından bu şekildeki teklifler değerlendirmeye alınmayacak, geçersiz kabul edilecektir.  


5. Ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre belirlenecektir.

6. İhale yerli ve yabancı tüm isteklilere açık olup yerli malı teklif eden istekliye ihalenin tamamında % 15 (yüzde on beş) oranında fiyat avantajı uygulanacaktır.

7. İhale dokümanı EKAP üzerinden bedelsiz olarak görülebilir. Ancak, ihaleye teklif verecek olanların, e-imza kullanarak EKAP üzerinden ihale dokümanını indirmeleri zorunludur.

8. Teklifler, EKAP üzerinden elektronik ortamda hazırlandıktan sonra, e-imza ile imzalanarak, teklife ilişkin e-anahtar ile birlikte ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecektir.

9. İstekliler tekliflerini, her bir iş kaleminin miktarı ile bu iş kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden teklif birim fiyat şeklinde verilecektir. İhale sonucunda, üzerine ihale yapılan istekli ile birim fiyat sözleşme imzalanacaktır.


10. Bu ihalede, kısmı teklif verilebilir.

11. İstekliler teklif ettikleri bedelin %3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat vereceklerdir.

12. Bu ihalede elektronik eksiltme yapılmayacaktır.

13. Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 90 (Doksan) takvim günüdür.

14.Konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilemez.

15. Diğer hususlar:
Teklif fiyatı ihale komisyonu tarafından aşırı düşük olarak tespit edilen isteklilerden Kanunun 38 inci maddesine göre açıklama istenecektir.

 

#ilangovtr

Basın No ILN01950876

15 Ara 2023 - 00:00 - Resmi İlanlar


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kütahya'nın Sesi Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kütahya'nın Sesi Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Kütahya'nın Sesi Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Kütahya'nın Sesi Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.