Kütahya Belediyesini kazanacağız

Cumhuriyet Halk Partisi Sağlık Bakanlığı ve Sağlık Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Dr. Zeliha Aksaz Şahbaz yaklaşan yerel seçimleri değerlendirdi.

Büyütmek için resme tıklayın

KÜTAHYA’DA BELEDİYE BAŞKANLIKLARI KAZANACAĞIZ”

2024 yılının Mart ayında yapılması planlanan yerel seçimlerde partilerini Kütahya’da iktidar yapmak için mücadele edeceklerini belirterek sözlerini sürdüren Cumhuriyet Halk Partisi Sağlık Bakanlığı ve Sağlık Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Dr. Zeliha Aksaz Şahbaz, sözlerini şu şekilde tamamladı;

“Önümüzdeki yerel seçimlere bu yaşanılan değişimi sirayet ettireceğiz. Bundan partilimiz olsun veya olmasın hiç kimsenin şüphesi olmasın. Türkiye Cumhuriyetimizin kuruluş ilkeleri ve Kurucumuz Ulu Önder Atatürk’ün ilke ve devrimleri rüzgârını yakından hissedecek. Biz bunları halkımızla omuz omuza olarak gerçekleştireceğiz. Yerel seçimlerde gerek Kütahya’da gerekse de Türkiye’de iktidar olacağız ve Kütahya’da Belediye Başkanlıkları kazanıp bayrağımızı dikeceğiz. Kütahya için henüz bir toplantı yapmadık. Toplantıda alınan kararla Kütahya’nın tüm beldeleri, ilçeleri ve merkezinde kendi başımıza seçimlere girebileceğimiz öngörüsünü Genel Başkanımız Özgür Özel’e ilettik ama dediğim gibi kesin bir durum söz konusu değildir. Bu süreçte anket çalışmaları, ön seçim vb. gibi uygulamalara başvurabiliriz.” ifadelerini kullandı.

21 Kas 2023 - 03:00 Kütahya/ Kütahya- Siyaset

Muhabir  Merve Ergün