Tepecikspor kendi evinde 3 puan peşinde

Geçtiğimiz hafta lideri deviren Tepecikspor, Bayındırspor'u ağırlayacak.

Büyütmek için resme tıklayın

Geçtiğimiz hafta ligin lideri TKİ Linyitspor'u devirerek adından söz ettiren Tepecikspor, bir önceki hafta ise Alaçatıspor'u mağlup ederek lider avcısı kimliğini pekiştirdi. Bu hafta kendi evinde Bayındırspor'u ağırlayacak olan Tepecikspor, hem 3 puan için hem de sıralamadaki üst sıralara tırmanmak için sahaya çıkacak.

TEPECİKSPOR LİDER AVCISI ÜNVANINI PEŞİNDE

Ligin liderini devirerek adını duyuran Tepecikspor, şimdi kendi evinde Bayındırspor'u konuk ederek galibiyet serisini sürdürmeye çalışacak. Geçtiğimiz 6 maçta 3 galibiyet, 1 beraberlik ve 2 mağlubiyet alan Tepecikspor, topladığı 10 puanla 7. sırada yer alıyor. Ancak bu maçla birlikte üst sıralara tırmanma fırsatını değerlendirmek istiyor.

"Oynadığı futbol ve elde ettiği sonuçlarla herkesin takdirini kazanan Tepecikspor, taraftarı önünde galibiyet arayacak."

TEPECİKSPOR’UN HEDEFİ: HEM 3 PUAN HEM DE ÜST SIRALARA

Lider avcısı, üst sıralara tırmanmak için sahasında Bayındırspor'u ağırlıyor. Oynadığı futbol ve aldığı sonuçlarla taraflı ve tarafsız herkesin taktirini kazanan Tepecikspor, bu maçı da kazanarak çıkışını sürdürmeyi hedefliyor.

TEPECİKSPOR TARAFTARI MAÇA BÜYÜK İLGİ GÖSTERİYOR

Tepecikspor'un başarılı performansı, taraftarları da maça çekiyor. Stadyumda oluşan coşkulu atmosfer, takımın moral bulmasına katkı sağlıyor. Taraftarların desteğiyle galibiyet serisini sürdürmek isteyen Tepecikspor, maçın kritik anlarında taraftarlarından güç almayı hedefliyor.

18 Kas 2023 - 20:05 Kütahya/ Tavşanli- Spor