Kütahya Belediyesi, şehit ve gazi yakınlarını Ilıca’da ağırladı

Kütahya Belediyesi tarafından düzenlenen "Büyüklerimize Vefa, Ilıca’da Sefa" etkinliği kapsamında Ilıca'da konaklayan şehit ve gazi yakınlarının anneleri, Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık'ı makamında ziyaret etti. Ziyarette duydukları memnuniyeti dile getiren anneler, Başkan Işık'a teşekkürlerini sundu.

Büyütmek için resme tıklayın

“BÜYÜKLERİMİZE VEFA, ILICA’DA SEFA”

Kütahya Belediyesi tarafından düzenlenen "Büyüklerimize Vefa, Ilıca’da Sefa" etkinliği çerçevesinde, şehit ve gazi yakınlarının anneleri, Ilıca'da ağırlanarak bir vefa örneği sergilendi. Bu anlamlı etkinlik, şehit ve gazi yakınlarına yönelik duyarlılığı ve vefa anlayışını ön plana çıkardı.

TEŞEKKÜR ZİYARETİ BAŞKAN IŞIK'I MEMNUN ETTİ

Ziyarette, Başkan Işık'a teşekkürlerini ileten anneler, düzenlenen etkinlikte kendilerini düşündüğü için duydukları memnuniyeti dile getirdi. Başkan Işık'ın destek ve katkılarından dolayı mutlu olduklarını belirten anneler, yapılan organizasyonun anlamını vurguladılar. Bu özel etkinlik, sadece bir konaklama değil, aynı zamanda şehit ve gazi yakınlarının annelerine duyulan vefa ve saygının bir ifadesi oldu.

İHA

18 Kas 2023 - 01:00 Kütahya/ Kütahya- Gündem

Muhabir  Haber Merkezi