Altıntaş Belediyesi G.S.K. haftayı bay geçiyor

Vali Ali Çelik Süper Amatör Ligi'nde mücadele eden Altıntaş Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü, bu haftayı bay geçiyor. Sezon başında yapılan köklü değişikliklerle lige iddialı bir giriş yapan kulüp, ligde dördüncü sıraya yükselerek dikkatleri üzerine çekiyor.

Altıntaş Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü, sezon başında yaşanan hayal kırıklıklarını unutturarak, son hafta aldığı galibiyetle taraftarlarını sevindirdi. Geçtiğimiz hafta sonu Aslanapaspor'u konuk eden ekip, aldığı bol gollü galibiyetle lige damgasını vurdu ve "ben de varım" dedi.

LİGDE 4. SIRADA YER ALIYOR

Son maçta elde ettiği 3 puanla ligde dördüncü sıraya yerleşen Altıntaş temsilcisi, 9 takımın yer aldığı ligde bu haftayı maç yapmadan geçiriyor. Bu süreçte dinlenme fırsatı bulan yeşil-beyazlı ekip, çalışmalara devam ederek ligdeki yerini sağlamlaştırmayı hedefliyor. Sezon başındaki köklü değişikliklerle lige farklı bir hava katan Altıntaş Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü, gelecek maçlarda da başarılı sonuçlar alarak taraftarlarını sevindirmeyi de planlıyor.

# son

17 Kas 2023 - 15:30 Kütahya/ Altintaş- Spor

Muhabir  İsmail Yalçın