Simav’daki başarısı Gençlik ve Spor Bakanı tarafından ödüllendirildi

Kütahya’nın Simav ilçesi Simav KYK Erkek Öğrenci Yurduna ‘Manevi Danışman’ olarak görevlendirilen ve günümüzde Simav Müftülüğü Gençlik Merkezinde hizmet veren Emin Dönmez, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak tarafından başarıları nedeniyle ödüllendirildi.

Büyütmek için resme tıklayın

GAYRET VE EMEKLERİ İLE DİKKATLERİ ÜZERİNE ÇEKİYOR

Simav’da ilçe Müftülüğü’nün personellerinden olan Emin Dönmez, meslek hayatında gösterdiği başarılar nedeniyle dikkatleri üzerine çekmeyi sürdürüyor. Simav’ın Muradınlar Mahallesindeki Muradınlar Camisinde görev yaparken mahalle çocuklarının düzenli olarak vakit namazlarını kılmalarına yönelik çabaları ve uygulamalarıyla dikkat çekerken Simav ilçe merkezindeki KYK Erkek Öğrenci Yurduna ‘Manevi Danışman’ olarak görevlendirilen Dönmez, Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından Türkiye genelinden Umre’ye gönderilen 300 üniversite öğrencisine de Umre’de manevi danışman olarak hizmet verdi.

BAŞARILI HİZMETLERİNDEN ÖTÜRÜ BAKAN TARAFINDAN TALTİF EDİLDİ

Simav Müftülüğü Gençlik Merkezinde görev yapan Dönmez, geçtiğimiz 19-29 Ekim tarihleri arasında Antalya Kumluca’da Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından düzenlenen ‘Manevi Danışmanlar Eğitim Semineri’ne katıldı. Seminerin açılışına katılan Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak tarafından kürsüye davet edilen Dönmez, verdiği ve yaptığı başarılı hizmetlerinden dolayı bizzat plaketle ödüllendirildi.

BAŞARIDA KATKISI BULUNANLARI UNUTMADI

Konuya ilişkin olarak yaptığı açıklamalarda din görevlisi ve manevi danışman olarak verdiği hizmetlerin ilgi görmesinden mutlu olduğunu da sözlerine ekleyen Emin Dönmez şöyle konuştu;

“Çalışmalarımda ve görevlerimde bana destek olan Simav İlçe Müftümüz Sayın Hasan Serçe ve çalışma arkadaşlarıyla Simav Müftülüğü Gençlik Merkezindeki mesai arkadaşlarıma teşekkür ederim. Başarılarımda onların da önemli katkı ve destekleri var.”

31 Eki 2023 - 22:00 Kütahya/ Simav- Eğitim

Muhabir  İsmail Yalçın