Efsane Başkan Ünal Bilgili; Kulübümün hizmetkarıyım

Kütahya’nın Gediz ilçesinde Süper Amatör kümede mücadele eden Dayınlar Spor Kulübünün başarısının altında, Kulüp Başkanı Ünal Bilgili’nin fedakarlıkları yatıyor.

Büyütmek için resme tıklayın

DAYINLAR SPOR KULÜBÜ İÇİN HİZMETE DEVAM

Dayınlar Spor Kulübü Başkanı Ünal Bilgili, hem Dayınlar Spor Kulübü Başkanlığını, hem de Gediz'deki diğer güzide spor kulüpleriyle sportif anlamda yapmış olduğu dayanışma, yardımlaşma ile kendini futbola adamış gerçek bir spor adamı olarak dikkatleri üzerine çekiyor. 15 yaşlarında başladığı futbol hayatında güzel ahlâkıyla çalışkanlığı, azmi ve mücadeleci ruhuyla Gediz'de Amatör Sporda otorite olmuş, içindeki futbol sevgisi ve gencecik fidanlara futbol aşkını verebilmek adına yorulmadan, sıkılmadan çalışan Başkan Ünal Bilgili 57.yaşını kutladığı bugünde kulübünün sorunları ve geleceği için çalışmaya devam ediyor.

ALTYAPIYA VERİLEN ÖNEMİ DEĞERLENDİRDİ

Dayınlar Spor Kulübünün altyapıya önem verdiği ifade eden Kulüp Başkanı Ünal Bilgili şunları söyledi;

“Altyapıya önem veriyoruz. Hocalarımız Kamil Bütün ve Rasim Köse’nin çalışmaları ile gençlerimize çok fazla önem veriyoruz. Bunun sonucunda A Takımımız Süper Amatörde oynuyor. İlçe stadı ile ilgili olarak Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak’a da eksikliklerimizi kendisine ilettik.  Kendisi sorunlarla ilgileneceği sözünü verdi. Biz de bundan memnun olduk.” dedi.

“KULÜBÜN SPONSOR EKSİKLİĞİ BULUNUYOR”

Sponsor bulamamaktan yakınan Başkan Bilgili, “Sponsor eksikliğimiz var. Belediyemiz destek oluyor. Bunun genel anlamda daha çok Gediz’e yayılmasını istiyoruz. Bütün kulüplerimiz için istiyoruz. Sadece Dayınlar Spor için değil. Sponsorluk sisteminin bir an önce Gediz’de aktif olmasını ve işadamlarımızın spor kulüplerimize sahip çıkmasını istiyoruz.” şeklinde konuştu.

30 Eki 2023 - 22:15 Kütahya/ Gediz- Spor