Eğitim Bir-Sen Kütahya Şubesi, işyeri temsilcileriyle buluştu

Eğitim Bir-Sen Kütahya Şube yönetimi, Kütahya merkezdeki işyeri temsilcileriyle bir araya gelerek bir istişare toplantısı gerçekleştirdi.

SENDİKA TEMSİLCİLERİ İLE BİR ARAYA GELİNDİ

Kütahya'da faaliyet gösteren Eğitim Bir-Sen Şubesi, işyeri temsilcileri ile önemli bir istişare toplantısı gerçekleştirdi. Toplantının ardından açıklama yapan 1 No’lu Şube Başkanı Fatih Köse, sendikanın temsilcileri ile bir araya gelmenin önemine vurgu yaptı. Köse, sendika temsilcilerinin, eğitim çalışanlarının karşılaştığı sorunları, kazanılmış hakları, gelecek hedefleri ve üzerinde çalışılması gereken konuları ele aldıklarını belirtti. Türkiye'nin geçmişten günümüze olan değişimini analiz ederek, temsilcilerin çalışma hayatındaki sıkıntılarını dinleme fırsatı bulduklarını ifade etti.

“SORUNLAR, İŞBİRLİĞİ VE DAYANIŞMAYLA ÇÖZÜLECEK”

Başkan Köse, kazanımların her zaman emek ve çaba gerektirdiğini vurgulayarak şunları söyledi;

"Hiçbir hak ve kazanım, sendika çatısı altında emek verilmeden elde edilmez. Sendikamız, eğitim çalışanlarının yaşadığı sorunların çözümü konusunda önemli bir role sahiptir. Bu nedenle sorunları sendikamıza yüklemek yerine, işbirliği ve dayanışma içinde hareket etmek, çözüme katkı sağlamak herkesin sorumluluğudur."

Başkan Fatih Köse, toplantıya katılan tüm işyeri temsilcilerine teşekkür ederek, görevlerinde başarılar diledi.

30 Eki 2023 - 22:30 Kütahya/ Kütahya- Eğitim

Muhabir  Merve Ergün