Altıntaşlı sporseverler çifte bayram kutladı

Kütahya amatör liglerinde bu sezon Altıntaş’ı temsil eden 3 takım da bu haftaki maçlarında galip gelerek İlçe halkına Cumhuriyet Bayramı ile birlikte çifte bayram yaşattı.

LİGDE HEYECAN DORUKTA DEVAM EDİYOR

Vali Ali Çelik Süper Amatör Liginde Altıntaş’ı temsil eden Altıntaş Belediyesi G.S.K, 2023-2024 sezonun ilk galibiyetini Çavdarhisarspor karşısında hükmen 3-0 galip gelerek aldı. Öte yandan Vali Ali Çelik 1. Amatör Küme Merkez B Grubunda mücadele eden Çakırsazspor ise geçtiğimiz hafta alınan mağlubiyeti taraftarlarına unutturarak yükselişine kaldığı yerden devam etti. Yeşil-siyahlı ekip bu hafta evinde 1977 Vefaspor’u 2-1’le geçerek 3 puanın sahibi oldu ve haftayı ligdeki en büyük rakiplerinden olan KBS Mavi Şimşekspor’ un 3 puan gerisinde 2. sırada tamamladı.

FUTBOLCULAR, CUMHURİYET KUTLAMALARINI SAHAYA TAŞIDI

Diğer yandan Vali Ali Çelik 1. Amatör Merkez A Grubunda mücadele veren Re-Za Lider Alibeyköyspor ise Çamlıcaspor’u 1-0’lık skorla mağlup ederek 3 puan istikrarını sürdürdü. Öte yandan Cumhuriyetin 100. Yılını sahada kutlayan futbolcular büyük alkış aldı. Futbolcular, seremoni esnasında sahada Türk bayrağı açtı. Coşkulu bir şekilde bayrak sallayan ve Cumhuriyet coşkusu yaşayan futbolcular tribünlerde izleyen seyircilerden de alkış aldılar. Ligde heyecan dorukta sürerken Cumhuriyet Bayramı coşkusu da üstüne eklenen mutluluk oldu.

30 Eki 2023 - 17:30 Kütahya/ Altintaş- Spor

Muhabir  İsmail Yalçın