Simav’ın Demirciköy Beldesi’nden halka hizmet seçmene mesaj var

Kütahya’nın Simav ilçesinin Demirciköy Belde Belediye Başkanı Cahit Onar, ilçedeki hizmetlere ve önümüzdeki yerel seçimlere ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

“TÜM VATANDAŞLARIMIZ VE BELDEMİZ İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Simav'ın meşhur kestaneleri ile ünlü Demirciköy beldesinin Belediye Başkanı Cahit Onar, yerel halkın refahı için sürekli çalıştıklarını belirterek şunları ifade etti;

"Demirciköy'ün tüm mahallelerinde yaşayan vatandaşlar ve beldemiz için çabalıyoruz. Belediye imkânlarıyla gerçekleştireceğimiz hizmet ve yatırımların yanı sıra, diğer gerekli talepleri atanmış ve seçilmiş yetkililere, halk adına iletmekten kaçınmıyoruz."

BELDEDEKİ EN GÜÇLÜ DOĞAL ADAY OLARAK GÖRÜLÜYOR

2024 Mart yerel seçimlerinin en güçlü adaylarından biri olarak düşünülen Belediye Başkanı Onar şöyle konuşmasına devam etti;

"Beldemizin ihtiyaçları için gerekli olan taleplerimizi; Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı A. Erdem Cantimur, Kütahya Milletvekilleri Adil Biçer, İsmail Çağlar Bayırcı ve Mehmet Demir'e, TOKİ Emlak Daire Başkanı M. Akif Yakar'a, İller Bankası Yatırım Daire Başkanlarına ilettik. Beldemiz ve bölgemiz için hayırlara vesile olsun. İlk günkü aşkla yolumuza devam ediyoruz" dedi.

30 Eki 2023 - 21:45 Kütahya/ Simav- Gündem

Muhabir  İsmail Yalçın