Güzel görüntüler komşudan; Devrim aracı ile TOGG yan yana

Eskişehir’de vatandaşlar, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 100. yılını yerli otomobiller Devrim ve TOGG’un önünde fotoğraf çektirerek kutladı.

Büyütmek için resme tıklayın

YERLİ OTOMOBİLLER YANYANA

Eskişehir’de 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları devam ediyor. Kutlamalar çerçevesinde Türkiye’nin yerli otomobilleri Devrim ve Togg, Valilik Meydanı’nda sergileniyor. Bölgeden geçen vatandaşlar Devrim ve Togg’a büyük ilgi gösterdi. Yerli otomobilleri yakından inceleyenler, hatıra fotoğrafları çektirdi. Türkiye Yüzyılı’nın iki otomobili ile fotoğraf çektiren vatandaşlar 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı kutlayarak, Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılının Türk milleti adına hayırlı olmasını diledi.

VATANDAŞLAR BU GURUR DOLU TABLOYU ÖLÜMSÜZLEŞTİRDİ

Jandarma üniforması giyen küçük oğluyla birlikte Devrim ve Togg’un önünde fotoğraf çektiren Hüseyin Yıldırım duygularını şöyle aktardı;

“Cumhuriyetin 100. yılını oğlumla birlikte kutlamaya çıktık. Oğlum jandarma kıyafeti giyerek bayram coşkusunu yaşatmak istedi. Oğlumla beraber kutluyoruz. İlerleyen yıllarda ülkemizde, vatanımızda birlik, beraberlik, huzur olmasını istiyorum. Devrim ve Togg çok güzel eserlerimiz, ülkemize hayırlı olsun”

30 Eki 2023 - 08:30 Eskişehir- Gündem

Muhabir  Haber Merkezi