Altıntaş'ta Cumhuriyetin 100. yılı etkinlikleri coşkuyla sürüyor

Kütahya’nın Altıntaş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okullardaki öğrenciler, Cumhuriyetin 100. yılı kapsamında kutlama etkinlikleri gerçekleştiriyor.

Haber albümü için resme tıklayın

Altıntaş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı okullarda Cumhuriyetin 100. Yılı etkinlikleri coşkuyla sürüyor. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, bu özel yılda gençlerin milli birlik ve beraberliği pekiştirmek amacıyla bir dizi etkinlik düzenlendiği belirtildi.

ÇEŞİTLİ TURNUVA VE FAALİYETLER DÜZENLENİYOR

Etkinlikler kapsamında Yüzüncü Yıl Köşesi, Voleybol Turnuvası, Futbol Turnuvası, Basketbol Turnuvası, Cumhuriyet Koşusu, Pano, Kodlama, Başkomutan Millî Parkını ziyaret etme, Tüm şehitlerimiz için 100 Fetih Suresi Okuma, Satranç Turnuvası, Film İzleme, Resim Yarışması, Bilgi Yarışması, Sergi, Cumhuriyet Söyleşisi gibi birçok farklı etkinlik düzenlendi. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, etkinliklerin gençlerin milli değerlere sahip çıkmasını teşvik ettiği, tarihlerini bilen ve geleceğe umutla bakan bireyler olarak yetişmelerine destek olduğu vurgulandı.

İHA

28 Eki 2023 - 18:30 Kütahya/ Altintaş- Eğitim

Muhabir  Haber Merkezi