Tavşanlı’nın ortaokul öğrencileri milli sporcularla buluştu

Kütahya’nın Tavşanlı ilçesindeki Tepecik Ortaokulu öğrencileri, Cumhuriyetimizin 100. yıl kutlamaları kapsamında milli sporcularla buluştu

Haber albümü için resme tıklayın

3 MİLLİ SPORCU TEPECİK ORTAOKULUNDA

Tavşanlı Tepecik Ortaokulu, Cumhuriyetimizin 100. yıl kutlamaları çerçevesinde öğrencilerin milli ruhu anlamaları ve ülkelerine fayda sağlamak için gereken kişisel özellikleri geliştirmelerine yönelik önemli bir etkinliğe ev sahipliği yaptı. Okulun Beden Eğitimi ve Karate öğretmeni Mustafa Alımcı, ilçenin ulusal ve uluslararası çapta başarılı milli sporcuları ile bir araya gelerek öğrencilere keyifli anlar yaşattılar. Başarılı Karateciler Asiye Irmak Atılgan, Beril Nil Yüksek ve Elif Naz Akdemir, öğrencilere kendi sporculuk kariyerlerini ve yaşadıkları başarıları anlatarak, milli ruhu ve kişisel gelişimi ön plana çıkardı.

ÖĞRENCİLER PROGRAMI ÖZENLE TAKİP ETTİ

Öğrenciler, milli sporcuların söyleşilerini heyecanla dinlerken, sporun yanı sıra disiplin, azim ve dayanıklılık gibi önemli kişisel özelliklerin geliştirilmesinin ne kadar önemli olduğunu anladılar. Milli sporcuların başarı öyküleri, öğrencilere gelecekte kendi hedeflerine ulaşmaları katkı sağladı.

27 Eki 2023 - 13:30 Kütahya/ Tavşanli- Spor

Muhabir  Osman Ermiş