KUTSO ve DPÜ'den 100. yıla özel "Gençlere Yatırım Projesi"

DPÜ ve KUTSO’nun özel işbirliğiyle gerçekleştirilen “Cumhuriyetin 100. Yılında 100 Mentee ile Mentorluk” projesi tamamlandı.

Büyütmek için resme tıklayın

KAPANIŞA ÖZEL TÖREN DÜZENLENDİ

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi ( DPÜ) ve Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO) iş birliğiyle gerçekleştirilen "Cumhuriyetimizin 100. Yılında 100 Mentee ile Mentorluk" projesi Rektör Prof. Dr. Süleyman Kızıltoprak, KUTSO Başkanı Esin Güral Argat ve projede yer alan öğrencilerin katıldığı kapanış töreniyle sona erdi.

REKTÖR KIZILTOPRAK VE KUTSO BAŞKANI GÜRAL ARGAT ÖNCÜ OLDU

Rektör Prof. Dr. Süleyman Kızıltoprak ve KUTSO Başkanı Esin Güral Argat'ın önderliğinde yürütülen bu proje, Kütahya Dumlupınar Üniversitesi öğrencilerini, bölümleri ve ilgi alanlarına göre Kütahya iş dünyası ile bir araya getirerek, staj fırsatlarından daha fazlasını sunmayı hedefliyordu. Öğrencilere, iş dünyasının gerçek dünyasında daha fazla deneyim kazanma olanağı sundu.

ÖĞRENCİLER, SEKTÖR TEMSİLCİLERİYLE BUŞTURULDU

Bu anlamlı işbirliği kapsamında DPÜ'den 3 fakülte ve 4 Meslek Yüksekokulu, Kütahya iş dünyasından 17 şirketle buluştu. Öğrencilere, sektörel rehberlik sağlamakla kalmayıp, aynı zamanda mesleki deneyimler aktararak kariyerlerine önemli katkılar sunuldu.

  İHA

27 Eki 2023 - 13:00 Kütahya/ Kütahya- Eğitim

Muhabir  Haber Merkezi