Motosiklet hırsızları 100 km uzakta yakalandı!

Bir evin girişindeki motosikleti sürükleyerek çalıp kaçan iki zanlı İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin kamera incelemeleri sonrasında Kocaeli’de yakalandı. Mahkemeye çıkarılan iki zanlı tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Büyütmek için resme tıklayın

Orhangazi ilçesinde geçen hafta, Muradiye Mahallesi'nde bir apartmanın girişinde park halindeki motosikleti çalan iki zanlı, emniyet güçlerinin yoğun çabaları sonucunda yakalandı. Orhangazi Emniyet Müdürlüğü ekipleri, bölgedeki güvenlik kameralarının kayıtlarını inceleyerek, motosikleti çalan iki zanlının Kocaeli'de bulunduklarını tespit etti.

KOCAELİ EMNİYETİYLE İŞBİRLİĞİ YAPILDI

Kocaeli Emniyet Müdürlüğü ile koordineli çalışan Orhangazi Emniyet Müdürlüğü ekipleri, E.T. (19) ve Y.O. (22) isimli şüphelileri gözaltına aldı. Her iki zanlı, Orhangazi Cumhuriyet Savcılığı'nın talimatı doğrultusunda gözaltına alındıktan sonra mahkemeye çıkarıldı. Yapılan incelemeler sonucunda her iki zanlının daha önce birçok hırsızlık suçundan kayıtları olduğu belirlendi. Mahkeme kararıyla tutuklanan iki zanlı, cezaevine gönderildi.

İHA

27 Eki 2023 - 03:30 Bursa- Asayiş