TİRSAN-KARDAN A.Ş. Simav’daki okulu ziyaret etti

Manisa ve İzmir'in ünlü iş insanı Mehmet Tiryaki tarafından yönetilen TİRSAN-KARDAN A.Ş., Simav'da mesleki eğitim alanındaki okullara büyük destek sağlayan bir kuruluş olarak biliniyor. Şirketin İnsan Kaynakları Birimi, Simav Şehit Emre Üçkan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ni ziyaret ederek okul yönetimi, öğretmenler ve öğrencilerle bir araya geldi.

Haber albümü için resme tıklayın

TİRSAN-KARDAN'ın İnsan Kaynakları Direktörü Dr. Füsun Toros, ziyaret sırasında okul Müdürü Yüksel Akın ve okulun mesleki eğitim alanındaki öğretmenleri ile görüşmeler gerçekleştirdi. Ziyaret sırasında Simav Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve TOBB Yürütme Kurulu Başkanı Şeref Kazcıoğlu da Dr. Füsun Toros'u karşıladı.

ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERLE MESLEKİ FAALİYETLER KONUŞULDU

Okulla ilgili genel bilgiler aldıktan sonra Dr. Toros, öğretmenler ve öğrencilerle odak noktası mesleki eğitim olan konular hakkında bir sohbet toplantısı düzenledi. Simav Şehit Emre Üçkan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin 'Simav Endüstri Meslek Lisesi' döneminden bu yana Mehmet Tiryaki ve ailesinin desteklerini sürdürdüğünü öğrenen Dr. Toros, Simav'ın doğasına hayran kaldı ve tekrar gelme sözü verdi. Simav Şehit Emre Üçkan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile TİRSAN-KARDAN A.Ş. arasında yapılacak protokol çerçevesinde desteklerin devam edeceğini açıkladı.

26 Eki 2023 - 21:30 Kütahya/ Simav- Eğitim

Muhabir  İsmail Yalçın