Gelecek Partisi, Emet Belediye Başkan adayını açıkladı

Kütahya'nın Emet ilçesinde 31 Mart 2024 yerel seçimlerine hazırlık çalışmaları devam ederken, Gelecek Partisi Emet İlçe Başkanı İsmail Akay, partisinden Emet Belediye Başkan adayı olarak açıklandı.

Haber albümü için resme tıklayın

İsmail Akay'ın adaylığı, Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu tarafından onaylandı. İl Başkanı Serdar Seven, konuyla ilgili bir açıklama yaparak adaylarının tanıtımını yaptı.

İL BAŞKANI SERDAR SEVEN AÇIKLAMA YAPTI

Serdar Seven, açıklamasında şu ifadeleri kullandı: "Yerel seçim startımızı verdik, hayırlısıyla. İlk Belediye Başkanı Adayımız Sayın Genel Başkanımız Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu'nun onayı ile Emet ilçemizde İsmail Akay başkanımız, partimizin Emet Belediye Başkanı adayı olmuştur. Emet için hizmet söz konusu ise, işin ehli İsmail Başkanımızdır."

GENEL MERKEZ’DE BİR ARAYA GELİNDİ

İsmail Akay ve Gelecek Partisi Genel Merkezi yöneticileri, Genel Başkan Davutoğlu ile bir araya gelerek seçim çalışmalarını planladılar. İsmail Akay, bu fırsattan yararlanarak projelerini ve hizmet vizyonunu ilerleyen zamanlarda detaylı bir şekilde açıklayacağını belirtti ve vatandaşları dolaşarak fikirlerini ve projelerini paylaşmaya davet etti.

26 Eki 2023 - 14:30 Kütahya/ Emet- Siyaset

Muhabir  İsmail Saraç