Simav Sağlık Hizmetleri MYO, Çıtgöl’de bayram hazırlığı yaptı

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesine bağlı Simav Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu öğrencileri, Çıtgöl Beldesi’ndeki Çıtgöl İlkokulu’nun sınıflarını süsleyerek Cumhuriyet Bayramı hazırlıkları yaptı.

Haber albümü için resme tıklayın

OKUL BİNASI BAYRAMA HAZIRLANDI

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi'ne bağlı Simav Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu öğrencileri, Cumhuriyet Bayramı'na hazırlık olarak ilçenin en büyük beldesi olan Çitgöl'de bulunan Çitgöl İlkokulu'nun sınıflarını süsleyerek öğrencilere ve okul binasına renk kattılar. Etkinlik, "Gönüllülük Çalışmaları Dersi" kapsamında Simav Sağlık Hizmetleri MYO Tıbbi Laboratuvar Programı öğrencileri tarafından gerçekleştirildi. Öğrenciler, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamalarına katkıda bulunmak amacıyla Çitgöl İlkokulu'nda öğrencilere yardım etti.

ETKİNLİK, BİR İLK OLARAK İLGİ GÖRDÜ

Öğrenciler, Öğr. Gör. Zafer Kurt'un rehberliğinde sınıfları süsledikten sonra renkli etkinlikler düzenlediler. Bu buluşma, Çitgöl'de ilk kez yaşanırken üniversite öğrencileri, Çitgöl İlkokulu Müdürü Ali Uluer ve okul personeliyle, Cumhuriyet Bayramı'na özel olarak gerçekleştirilen bu etkinlik için karşılıklı olarak teşekkür ettiler.

25 Eki 2023 - 17:30 Kütahya/ Simav- Eğitim

Muhabir  İsmail Yalçın