Ak Parti'nin "Mahallede Gezek Var" etkinliğine yoğun katılım

Ak Parti'nin düzenlediği "Mahallede Gezek Var" etkinliği, Zafertepe, 100.Yıl ve Hacıazizler Mahallelerinde büyük katılımla gerçekleşti.

Büyütmek için resme tıklayın

AK Parti Kütahya İl Başkanlığı, "Mahallede Gezek Var" adını taşıyan etkinliği Zafertepe, 100. Yıl ve Hacıazizler mahallesi sakinlerinin yoğun katılımıyla Özdilek Düğün Salonu'nda düzenledi.

PROGRAMIN 15'İNCİSİ GERÇEKLEŞTİ

Program, AK Parti Kütahya Merkez İlçe Başkanı Hamit Çelik, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Melih Berk Sildir ve AK Parti Kütahya İl Kadın Kolları Başkanı Esra Özbek Balcı'nın konuşmalarıyla başladı. Etkinliğin sonunda katılımcılara AK Parti Kütahya İl Başkanı Mustafa Önsay hitap etti. Önsay, AK Parti'nin halkın partisi olduğunu vurgulayarak, 31 Mart'ta yapılacak olan yerel seçimlerin önemine dikkat çekti. "Mahallede Gezek Var" programının 15'ncisini gerçekleştirdiklerini ve hizmet etmeye devam edeceklerini belirtti.

CİMCİK İKRAM EDİLDİ

Öte yandan programa, AK Parti Kütahya İl Başkan Yardımcıları Selim Tetik, Nurettin Kaplan, Alaattin İnağ, Veli Arda ve Ahmet Erdoğmuş da katıldı. Etkinlik, katılımcılara Kütahya'nın yöresel lezzeti olan "Cimcik" ikramı ile sona erdi.

25 Eki 2023 - 03:00 Kütahya- Gündem

Muhabir  Haber Merkezi