Tavşanlı’da İlçe Milli Eğitim Müdürü Karaboğa’ya veda programı

Kütahya’nın Tavşanlı ilçesinde 7 yıl hizmet veren başarılı İlçe Milli Eğitim Müdürü Salim Karaboğa, Hisarcık İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne atandı. Müdür Karaboğa için veda programı düzenlendi.

Haber albümü için resme tıklayın

VEDA YEMEĞİ DÜZENLENDİ

Tavşanlı ilçesinde yedi yıl boyunca başarılı bir şekilde görev yapmış olan İlçe Milli Eğitim Müdürü Salim Karaboğa, Hisarcık İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne atanması nedeniyle veda yemeği ile uğurlandı. Yemekte konuşma yapan Şube Müdürü Sedat Cumali Koca, Salim Karaboğa'ya olan minnettarlığını ifade etti. Koca, Karaboğa'nın hassasiyeti, liderlik özellikleri ve çözüm odaklı yaklaşımını övdü. Yaptığı konuşmada, "Biz sizden razıyız, Allah da sizden razı olsun. Her konuda hepimizden daha hassastınız, derdimizi dert edindiniz. Bu süreçte sizden hayata dair çok şeyler öğrendik, bize hep ufuk açtınız, karar alma noktasında çözüm odaklı bir lider oldunuz," dedi ve tüm hizmetleri için teşekkürlerini iletti.

“KENDİMİ ÇOK ŞANSLI HİSSEDİYORUM”

İlçe Milli Eğitim Müdürü Salim Karaboğa ise duygusal bir veda konuşması yaparak teşekkür etti. Karaboğa şunları söyledi;

"Çok teşekkür ederim. Karşılıklı duygular içindeyiz. Tavşanlı'da bir şeyler yapıldıysa Allah şahit benden daha fazla emeğiniz var. Böyle bir ailede çalıştığım için kendimi çok şanslı addettim, sizlerle beraber mesai yapmanın onurunu, gururunu yaşadım. Bana desteklerinizle bugünlere geldik. Hepinizi kardeş gibi gördüm. 'Tavşanlı Eğitim Ailesi' tabirini kullandım. Hiç kimseye ayrım yapmadım. Herkesi çalışmasına göre değerlendirdim. Kararlarımızın tamamı bu anlayışın sonucudur. Allah hepinize daha iyi insanlarla çalışmayı nasip etsin. Hep beraber güçlerinizi birleştirip bundan sonraki arkadaşlara destek vermenizi dilerim. Bu bir bayrak değişimi, çok güzel bir ortamdı. Allah her zaman hepinize muvaffakiyetler versin."

24 Eki 2023 - 18:30 Kütahya/ Tavşanli- Eğitim

Muhabir  İsmail Saraç