Kütahya polisi kavga ihbarına gitti uyuşturucu ele geçirdi; 4 şüpheli yakalandı!

Kütahya Fuatpaşa Mahallesi'nde polis ekipleri, kavga ihbarı üzerine bir iş yerine hareket ettiler. Ancak olay yerine vardıklarında kavga olmadığını tespit ettiler. Ancak iş yerinde uyuşturucu maddeye ilişkin suç ve suçlular tespit edilerek müdahale edildi.

Büyütmek için resme tıklayın

KAVGA İHBARI NARKOTİK OPERASYONUNA DÖNÜŞTÜ

Kütahya’da polis ekipleri kavga ihbarı üzerine bir iş yerine hareket ettiler. Olay yerine vardıklarında ise kavga olmadığını tespit ettiler. İş yerinde bulunan M.E. (33), M.Y.(28), M.Ş. (30), Ş.K. (23) ve O.C.C. (24) isimli şahısların üzerinde ve iş yerinde yapılan aramada, uyuşturucu madde ile ilişkilendirilen önemli unsurlar ele geçirildi.

SUÇ UNSURLARI VE ŞÜPHELİLER YAKALANDI

Operasyon neticesinde 4 adet sentetik ecza hap, 1 adet payp, uyuşturucu madde içiminde kullanılan çeşitli aparatlar, 10 adet fişek (kartuş), 3 adet kesici alet ve 1 adet havalı tabanca ele geçirildi. Şüpheli M.E., ele geçen suç unsurlarının kendisine ait olduğunu beyan ederek emniyet birimleri tarafından gözaltına alındı. Diğer şahıslar hakkında ise ilgili yasal mevzuat çerçevesinde işlem başlatıldı.
İHA

24 Eki 2023 - 16:00 Kütahya/ Kütahya- Asayiş

Muhabir  Haber Merkezi