Kütahya’da yeni açılacak projeler konuşuldu

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Ekim Ayı Olağan Meclis Toplantısı, Meclis Başkanı Halit Topbaş başkanlığında, Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Meclis ve Yönetim Kurulu Üyelerinin katılımıyla KÜTBO Meclis toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Haber albümü için resme tıklayın

KUTBO Meclis Başkanı Halit Topbaş başkanlığında yapılan toplantıda, ilgili gündem maddeleri gereğince Meclis Divan Katibi Ahmet Dülger Eylül ayı Yönetim Kurulu Faaliyet Raporunu ve Mali konuların sunumunu yaptı.

PROJELERİN DEĞERLENDİRİLMESİ YAPILDI

Tarım ve Kırsal Kalkınma Kurumu (TKDK) İl Koordinatörü Birsen Karaaslan, Tarımsal İşletmelerin Fiziki Varlıklarına Yönelik Yatırımları hakkında bilgi paylaşımında bulundu. Kırmızı et üreten tarımsal işletmeler yapılacak projeler, Kırsal kesimdeki yapılması planlanan projelerin değerlendirilmesi yapıldı. Yeni açılacak çağrılarla ilgili bilgi paylaşımında bulunan Karaaslan Meclis üyelerimizin sorularını cevaplayarak bilgi paylaşımında bulundu.

KUTBO Meclis Başkanı Halit Topbaş ve Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin TKDK İl Koordinatörü Birsen Karaaslan’a yapmış olduğu bilgi paylaşımının,   Borsa üyeleri için önemli olduğunu belirterek teşekkür ettiler.

KUTBO Ekim Ayı Meclis toplantısı gündem maddeleri ve konuşmaların tamamlanmasıyla, görüş ve önerilerin ardından iyi dilek ve temennilerle sona erdi.

24 Eki 2023 - 09:30 Kütahya/ Kütahya- Ekonomi

Muhabir  Haber Merkezi