KUTSO, üyelerinin görüş ve önerilerini dinledi

Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Esin Güral Argat ve beraberindeki Yönetim Kurulu, üye işletmeleri ziyaret etti.

Büyütmek için resme tıklayın

Gülümser Hatun Termal Otel&SPA, Kütahya Kemal Mercan Otel ve Kırdar Grup Kütahya bölgesinde faaliyet gösteren firmalar ziyaret edildi.


İşletmelerin yetkilileri ile yapılan görüşmelerde, faaliyetleri hakkında bilgi alınarak, üyelerin ihtiyaçlarını ve beklentilerini anlamak ve ticaret faaliyetlerini desteklemek, sorun ve çözüm önerileri hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

BİLGİ PAYLAŞILDI

İşletmelerin üretim, hizmetleri, sektörel sorun ve talepleri hakkında bilgi edinilerek, şehrimize ilişkin tanıtım, sosyal, ekonomik ve kültürel alanlarda iyileştirme önerileri istişare edildi. Ayrıca, KUTSO ev sahipliğinde yapılan Kütahya Değerlendirme ve İstişare toplantısı kapsamında görüşülen çalışmalar hakkında bilgi paylaşıldı.
KUTSO'nun yaptığı ziyaretlerde üyelerin memnuniyetini dile getirdiği ve bu ziyaretlerde, üyelerin görüş ve önerileri dinlenerek, sektörel bilgi alışverişi ve iş dünyasına dair konular üzerinde istişarelerde bulunuldu.

24 Eki 2023 - 05:00 Kütahya- Gündem

Muhabir  Haber Merkezi