Tavşanlı TKİ Linyitspor kendi evinde suskun

TKİ Linyitsporda hayal kırıklığı...

Büyütmek için resme tıklayın

Tavşanlı TKİ Linyitspor'un ev sahibi olarak ağırladığı Emirdağspor karşılaşması macı 0-0'lık beraberlikle sonuçlandı. Taraftarlar stadyumu doldururken, ev sahibi ekip maç boyunca istediği pozisyonları bulamadı ve hakem kararları seyircileri çileden çıkardı.

TARAFTARLAR STADYUMU DOLDURDU

Güneşli bir sonbahar gününde Tavşanlı TKİ Linyitspor taraftarları, takımlarını desteklemek için stadyuma akın etti. Kapalı tribün tamamen dolarken, taraftarlar büyük bir coşkuyla maçın başlamasını bekledi.

EV SAHİBİ EKİP İLK YARIDA ETKİSİZ

Maça etkili başlayamayan ev sahibi Tavşanlı TKİ Linyitspor, ilk yarı boyunca pozisyon bulmakta zorlandı. Deyim yerinde ise "yerlerde yatmaya başlayan" konuk takım Emirdağspor, savunma odaklı bir oyun sergiledi ve ev sahibi ekibe fırsat vermedi.

HAKEM KARARLARI TARTIŞMA YARATTI

İkinci yarıda net penaltı pozisyonunu vermeyen Orta hakem saç baş yoldurdu. İkinci yarının son çeyreğine doğru pozisyon bulmaya başlayan Tavşanlı TKİ Linyitspor, konuk takımın savunmasını aşmakta zorlandı. 90. dakikada yakaladığı net fırsatı gole çeviremeyen ev sahibi ekip istediğini alamadı. Hakem kararları, seyircileri çileden çıkardı ve büyük bir tartışma yarattı.

SONUÇ: 0-0 BERABERE

Tavşanlı TKİ Linyitspor ile Emirdağspor arasındaki karşılaşma 0-0'lık beraberlikle sonuçlandı. Taraftarlar maç sonunda büyük bir hayal kırıklığı yaşarken, ev sahibi ekip de 90. dakikadaki penaltı kararıyla ilgili büyük bir hüsran yaşadı. Her iki takım da bir puanla sahadan ayrıldı.

Maç sonunda taraftarlar, hakem kararlarına ve kaçırılan fırsatlara dair sosyal medyada büyük tartışmalar başlattı. Tavşanlı TKİ Linyitspor'un gelecek maçlardaki performansı  merak konusu oldu.

22 Eki 2023 - 17:20 Kütahya/ Tavşanli- Spor

Muhabir  İsmail Saraç