Gediz’de Anne-Baba Saygısı ve Aile İçi İletişim eğitimi verildi

Kütahya'nın Gediz ilçesinde, "Bir anne, bir baba sizlere hayatı her zaman öğretecek en iyi öğretmendir" sözünden ilham alınarak ilçe genelinde bulunan tüm okul ve kurumlarda öğrencilere Anne-Baba saygısı ve aile içi etkili iletişim konularında eş zamanlı olarak video izletildi.

Haber albümü için resme tıklayın

Değerler eğitimi çerçevesinde Gediz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanan video, öğrenciler ve öğretmenler tarafından olumlu bir şekilde karşılandı. Bu etkinlikle, öğrencilerin aile kavramına ve sahip olunan değerlere daha fazla önem vermeleri hedeflendi.

“EN BÜYÜK ÖĞRETMEN ANNE BABADIR”

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut Bahadur, bu değerler eğitiminin öğrenciler üzerinde önemli bir etki bıraktığını belirterek,

"Okuldan önce en büyük öğretmen anne ve babadır. Biz bu önemli değerleri öğrencilerimize aşılamak için bu etkinliği düzenledik. Aldığımız olumlu geri dönüşler, öğrencilerin aile kavramına ve sahip oldukları değerlere daha fazla değer vermeleri adına bu etkinliğin başarılı olduğunu gösteriyor. Emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum" dedi.

21 Eki 2023 - 19:45 Kütahya/ Gediz- Eğitim

Muhabir  İsmail Yalçın