Keramika, Hong Kong Fuarı'nda Dünyaya kapılarını açıyor

Keramika, Çin'in özel eyaleti olan Hong Kong'da düzenlenen Mega Show Hong Kong 2023 fuarına katılıyor.

Büyütmek için resme tıklayın

MEGA SHOW HONG KONG’DAN DÜNYAYA KÖPRÜ

Keramika, değerlerine ve sürekli yenilenen vizyonuna olan bağlılığıyla, uluslararası alanda kendini kanıtlamış seramikten üretilmiş renkli mutfak eşyaları sektörüne değer katan bir marka olarak tanınıyor. Bu çerçevede, 20-23 Ekim tarihleri arasında Çin'in özel eyaleti olan Hong Kong'da düzenlenen Mega Show Hong Kong 2023 fuarına katılarak uluslararası alanda varlığını sürdürmeye devam ediyor.

“FUARA KATILIM GÖSTERMEMİZ KÜTAHYA VE TÜRKİYE İÇİN ÇOK ÖNEMLİ”

Keramika Genel Müdürü Emin Yüce, fuarın önemine dikkat çekerek şunları söyledi;

"Markamıza yatırım yaptığımız her fuarı son derece önemsiyoruz ve bu fuar için neredeyse 6 ay öncesinden hazırlıklara başlıyoruz. Çin, dünya üretim liderlerinden biri olduğu için bu fuarın Çin'in özerk bölgesi olan Hong Kong'da düzenlenmesi bizim için çok değerli. Keramika'nın bu fuara katılması, ülkemiz ve ilimiz için büyük önem taşıyor. Üretimdeki gücümüzü bu fuar aracılığıyla duyuruyoruz. Her fuarımızda olduğu gibi, bu fuarla da sektörün nabzını tutmayı hedefliyoruz. Keramika, renkli ürünleriyle sadece mutfakları değil, aynı zamanda dünya mutfaklarını da renklendirmeyi amaçlıyor."

Keramika'nın mutfaklara getirdiği renk ve estetik, uluslararası alanda da dikkat çekmeye devam ediyor. Bu fuarla birlikte, markanın uluslararası başarısı daha da güçlenecek gibi görünüyor.

İHA

21 Eki 2023 - 19:00 Kütahya/ Kütahya- Ekonomi

Muhabir  Haber Merkezi