KAYMAKAM ÇİÇEK YIL SONU SERGİ AÇILIŞINA KATILDI

KAYMAKAM ÇİÇEK  YIL SONU SERGİ AÇILIŞINA KATILDI

Açılış programına Kaymakam Hasan ÇİÇEK, Belediye Başkanı Hüseyin DOĞAN, İlçe Emniyet Müdür vekili Mehmet AKBULUT, İlçe Jandarma Komutan vekili Erkan KOÇ, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Süleyman AVCI, Milli Eğitim Müdürü Bilal ŞEN, Gürpınar Köyü Muhtarı Rıza DOĞAN, bazı daire amirleri, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluş temsilcileri kursiyerler, vatandaşlar katıldılar.

Açılış programı Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile başladı. Programın açılış konuşmasını Emet Halk Eğitim Merkezi Müdürü Süleyman AVCI yaptı. AVCI konuşmalarında; “2021-2022 Halk Eğitim Merkezi eğitim öğretim yılı boyunca köyümüze gelerek eğitim veren usta öğreticilerimize, gerek öğrenme gerekse sergi açılışı sırasında desteklerini esirgemeyen kursiyerlerimize ve ailelerine, desteklerini esirgemeyen Kaymakam Hasan ÇİÇEK’ e, Belediye Başkanı Hüseyin DOĞAN’ a, Gürpınar Köyü Muhtarı Rıza DOĞAN’ a teşekkür ediyor, sergimizin köyümüz ve ilçemize hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Daha sonra Kaymakam Hasan ÇİÇEK, Belediye Başkanı Hüseyin DOĞAN ve protokol üyeleri tarafından serginin açılış kurdelesi kesildi. Sergiyi gezen Kaymakam ÇİÇEK ve Belediye Başkanı Hüseyin DOĞAN, kursiyerler tarafından hazırlanan el emeği göz nuru eserleri tek tek inceleyerek, eserler hakkında bilgiler aldı ve eser sahibi kursiyerleri tebrik etti.

Program sonunda Halk Eğitim Merkezi kursiyerleri ve vatandaşlar sergi açılışına katılan Kaymakam Hasan ÇİÇEK’ e, Belediye Başkanı Hüseyin DOĞAN’ a, eğitime vermiş oldukları destek, göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ettiler.

20 Haz 2022 - 12:00 Kütahya/ Emet- Gündem