BAŞKAN ALİM IŞIK'TAN KÜTAHYASPOR AÇIKLAMASI

2. lig hayallerini ertelemişti;

Kütahya Belediye Başkanı Peof. Dr. Alim Işık, play-off ilk maçında 2. Lig hayallerine veda eden Kütahyaspor ile ilgili açıklamalarda bulundu

Başkan Işık açıklamasında Belediye Kütahyaspor’un şampiyonluk yarışına veda ettiğini belirterek, şehre yaşattığı heyecan, tecrübe ve kendine güven duygusunun önemli bir kazanım olduğunu söyledi.

Işık “Olanda hayır vardır inancıyla geleceğe bakmamız ve şehrimizin marka değerlerinden birisi olduğuna inandığımız Belediye Kütahyaspor’umuza elimizden geldiğince destek olmaya devam etmeliyiz. 1966 yılından buyana acı ve tatlı birçok yılı geride bırakan şehrimizin takımımıza sahip çıkması her şeyin önündedir. Son dört yıllık mücadelemizin ilk yılında profesyonel lige çıkıp son üç yılda da hep şampiyonluk iddiasıyla ter döken tüm sporcularımıza, emek veren tüm teknik heyet üyelerimize ve hocalarımıza, kendi ailelerine ayıracakları zamanı şehrimizin takımı için harcayan fedakar Kulüp Başkanlarımıza ve yöneticilerimize, takımımızı her zaman destekleyerek yalnız bırakmayan cefakar taraftarlarımıza ve değerli hemşehrilerimize ayrı ayrı teşekkür ediyoruz” ifadelerine yer verdi.

25 May 2023 - 14:28 - Spor