AK PARTİ İL BAŞKANI ÖNSAY; BU ŞEHİRDE ÇOK BÜYÜK HAYAL GÖRENLER VARDI

Adalet ve Kalkınma Partisi Kütahya İl Başkanı Mustafa Önsay, sonuçları değerlendirerek "Bu şehirde çok büyük hayal görenler vardı. Ak partinin bittiğini söylüyorlardı. Fakat gereken cevabı aldılar" dedi

Önsay, 14 Mayıs seçimlerinin ardından yaptığı açıklamada AK Parti’nin 20 yıldır olduğu gibi yine bu seçimlerde de ülke genelinde ve Kütahya’da birinci parti olduğuna vurgu yaptı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ise Kütahyalıların desteğini en iyi şekilde verdiğini ifade eden Önsay “Bizlere oy veren vermeyen tüm vatandaşlarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Tüm teşkilat mensuplarımız geçtiğimiz seçim maratonunda gecesini gündüzüne kattı. Hep beraber bir hedefin üzerinde koştuk, çalıştık, çabaladık ve sonuç itibariyle bugün Kütahya’da üçte birimiz kadar oy alabilmiş bir parti hala yok” dedi.

“Bu şehirde çok büyük hayal görenler vardı. Ak partinin bittiğini söylüyorlardı. Fakat gereken cevabı aldılar” diyen Önsay şöyle devam etti; “Ama bunlar ikna olmaz yarın yine başka şeyler söylemeye devam edeceklerdir. Onlar bu huylarına devam edecek, biz de kendi huyumu tabiatımız ve karakterimizle bu şehre hizmet etmeye hep beraber devam edeceğiz. Yine Kütahya’mız çok büyük bir oranla Recep Tayyip Erdoğan’ın arkasında durdu. Durmaya da devam edecek. Bunun için hep beraber çalışmaya, gayret etmeye devam edeceğiz” dedi.

15 May 2023 - 15:46 Kütahya/ Kütahya- Gündem