Milletvekili Ahmet Erbaş Kadın eli değerse dünya değişir

Milletvekili Ahmet Erbaş Kadın eli değerse dünya değişir

MHP'li Erbaş, Kütahya Girişimci ve Sanatçı Kadınlar Derneği (KÜGİAD) ile Frig Kadınları Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi üyleri ile bir araya geldi.

MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, bizi biz yapan kadınlarımızın doğumdan ölüme kadar hayatın her anında varlıklarını hissettirdiklerini ifade ederek “Kadın eli değerse Dünya değişir” dedi.

Kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlayan MHP'li Ahmet Erbaş'ın bugünkü ziyaretlerine, MHP Kütahya Merkez İlçe Başkanı Ayhan Toy, MHP Kütahya KAÇEP Komisyon Başkanı Hülya Öztürk ve Kütahya Belediye Başkanı Alim Işık katıldı.

ere

Ziyaretleriyle ilgili olarak sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Ahmet Erbaş şöyle dedi:

“Bu anlamlı günde Kütahya Girişimci ve Sanatçı Kadınlar Derneği (KÜGİAD) ile Frig Kadınları Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifinde üye kadınlarımız ile bir araya geldik. Kadınlar gününü kutlayarak, talep ve görüşlerini dinleme fırsatı bulduk. Bu fırsatı bize sağlayan KUGİAD Başkanı Şule Erdem ve Frig Kadınları Kooperatifi Başkanı Seçil Söyleyici Kantar'a teşekkür ediyor, tüm kadınlarımızın kadınlar gününü kutluyorum.”

08 Mar 2023 - 18:57 Kütahya/ Kütahya- Gündem